сніданок

Чому важливо снідати?

Причина 1. Сніданок заряджає енергією на цілий день.

Помічено,що сніданок на 30% підвищує працездатність. Якщо вранці вам важко «впихнути» в себе щось, крім чашки міцної кави, привчайте себе до сніданку поступово.Починайте з легких продуктів: випийте вранці стакан фрешу або морсу, з’їжте йогурт, пластівці, або мюслі з молоком.

Причина 2. Сніданок піднімає настрій.

Крім того, ранкова трапеза  у спокійній обстановці, допомагає зібратися з думками і налаштуватися на майбутній день.

Причина 3. Сніданок контролює голод протягом дня.

Дослідники дійшли висновку, що яйця насичують краще за інші страви і знижують споживання калорій впродовж дня. Яйця корисніше їсти варені, а не смажити. Якщо поснідати рисом, гречкою або вівсянкою, то протягом дня будете менше їсти жирного.

Причина 4. Сніданок покращує пам’ять і увагу.

Сніданок допоможе краще концентруватися і запам’ятовувати інформацію. Помічено, що люди, які звикли добре снідати вранці, рідше потрапляють в автомобільні аварії.

Причина 5. Сніданок рятує від стресу.

Лікарі стверджують, що тому, хто снідає, не страшні стреси протягом дня. Водночас вони попереджають: снідати тільки кавою або чаєм не можна. Кофеїн, що міститься в цих напоях, може викликати подразнення слизової шлунка і згодом привести до гастриту.

Причина 6.Сніданок рятує від зайвої ваги.

До обіду організм налаштований на те,щоб спалювати калорії. Якщо не поснідати, то він спалить їх набагато менше, ніж міг би. І ті самі зайві грами знову-таки залишаться при вас. Крім того, якщо не поснідати, за обідом ви ризикуєте з’їсти більше, ніж  потрібно. А сам організм увімкне інстинкт самозбереження і про всяк випадок накопичить більше калорій.

Причина 7. Сніданок допомагає схуднути.

Якщо на сніданок їсти кашу, то можна позбутися зайвих кілограмів., стверджують британські дослідники. Правда, крім сніданку, кашу вони радять їсти ще й на вечерю. На думку фахівців, саме каша 2 рази на день допомагає за півтора місяці пзбутися 2 кілограм зайвої ваги. Вечерю, на відміну від сніданку, потрібно «віддавати ворогові». Апетит до сніданку з’явиться, якщо вранці робити гімнастику або пробіжку. І те, і інше, звичайно, теж займає настільки цінний ранковий час, але йде на користь фігурі. Якщо снідати вдома все одно не виходить – сніданки давайте дітям в школу, беріть на роботу. Поки дойдете чи доїдете – прокинетеся і 100% зголоднієте.