Про нас

Ірина Володимирівна Онищук - завідувачка бібліотеки

 

Валентина Анатоліївна Вдовиченко  - провідний бібліограф,

засновник та редактор сайту

 

Олена Миколаївна Минчук - бібліотекар І категорії відділу

обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів

 

Ольга Сергіївна Алексійчук - бібліотекар І категорії відділу

обслуговування учнів 5-9 класів

        

 


Про бібліотеку

    Уже шосте десятиліття сіє у людські душі розумне, добре, вічне Бердичівська районна бібліотека для дітей. Заснована в 1954 році, книгозбірня стала маленьким острівцем духовності для юних читачів Бердичівського району. Вона - культурно-просвітницький ценр позашкільної роботи та сімейного дозвілля, особливе інтелектуальне середовище для здобуття нових знань, розширення інтересів, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління, надійний партнер освітніх закладів та служб в справах дітей.  

    Книжковий фонд бібліотеки нараховує 24240 примірників книг та брошур. Щорічно книгозбірня обслуговує більше 1900 читачів, яким видається понад 40 тис. друкованих видань. До послуг користувачів - естетично оформлені відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів, відділ обслуговування учнів 5-9 класів, читальний зал.

    Районна бібліотека для дітей є школою з підвищення фахового рівня сільських та шкільних бібліотекарів. Щороку спеціалісти бібліотеки проводять семінари-практикуми, надають консультації, здійснюють виїзди в сільські книгозбірні з метою методичної та практичної допомоги.

   Дитяча бібліотека сьогодні – це поєднання книг, технічних засобів, зустрічей, спілкування, навчання, ігор. Це місце – де читач завжди може звернутися за допомогою до професіонала, де пошук інформації здійснюється не тільки традиційними, а й інноваційними методами.


Наші користувачі