Сходинки до успіху

Уранці, коли пробуджуєшся, спитай себе: "Що я маю зробити?".

Увечері, перш ніж заснути: "Що я зробив?". (Піфагор)

 

Сила єдиного бажання (Притча)

    Одного разу до Мудреця прийшов чоловік і попросив навчити його досягти в житті успіху. Мудрець змусив його залізти в бочку з водою й поринути з головою.Потім він щосили утримував голову чоловіка, щоб той не міг піднятися. Нарешті з з величезним зусиллям чоловік, подолавши опір, винирнув і зітхнув.

- Що ти хотів, коли опирався мені?- запитав мудрець,

- Дихати,- відповів чоловік.

-  А що ще?

- Більше нічого.

- Ось це і є сила єдиного бажання. Зможеш так хотіти успіху, досягнеш його.

 

Що більше ти знаєш, то більше можеш.(Едмон Абу-французький публіцист)

                                                                Як впоратися з нудьгою? 

                                                            (поради від співачки Світлани Тарабарової)

    Навіщо витрачати свій час на нудьгу? Ми керуємо своїм життям, історією і це наш вибір - сидіти з нудьгою біля вікна чи радіти кожному дню, яким би він не був!Помічати тільки хороше і дякувати долі за шанс прожити ще один день. Пам’ятайте, ви - художник свого життя і від вас залежить те, якими фарбами воно буде розмальовано! "З миру всередині тебе все починається!"(за журналом "Теam Teens")

                                                              5 порад для саморозвитку

1.Проводьте свій час тільки з тими, хто вам приємний 

І відпочинок, і навчання будуть справді на радість, якщо поруч будуть присутні люди, які по-справжньому люблять і поважають вас.

2. Зустрічайте проблеми з високо піднятою головою

Будь-яку життєву ситуацію сприймайте тільки як позитивну. Наприклад, вам поставили двійку за невивчений урок. Ви цей урок вивчите, запам’ятаєте і зрозумієте. І раптом у житті буде ситуація, коли вам будуть потрібні знання саме цих матеріалів, ви їх застосуєте. Тоді двійка зіграє лише позитивну роль.

3.Будьте собою і пишайтеся цим

Молоде покоління намагається копіювати зірок або своє оточення, але це груба помилка. Кожна людина – це унікальна особистість. Навчіться цінувати закладене у вас природою.

4.Цінуйте життєвий досвід, помилки і невдачі, що трапляються у кожної людини

Бездоганних людей не буває. Кожен з нас помиляється. Різниця досить проста. Одні люди долають свої труднощі і роблять необхідні висновки, а інші люди кидають все і опускають руки, вважаючи що їхнє життя не склалося. Запам’ятайте, всі проблеми і невдачі загартовують ваш характер і роблять вас сильнішими. Ідіть на ризик, зазнавайте невдач, але головне – знову підіймайтеся. Перебувайте в постійному русі, вчіться новому, розвивайтеся і вдосконалюйтеся.

5.Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу

Часом дуже потрібно слухати свої почуття й емоції. Ніколи не бійтеся робити те, що підказало вам серце. Багато успішних людей зізналися, що інтуіція – чудовий помічник у досягненні своїх цілей. Проявляйте орігінальність і креативність у своїх ідеях.

                                                  (за журналом "Теam Teens:Команда підлітків")

 

Чи вміємо ми спілкуватись?(відповідь тут)