молодшим

Ось такі новенькі книжечки чекають на вас,

любі малята, 

в дитячій бібліотеці


 

Хаткіна М.О. Веселі уроки безпеки для слухняних хлопчиків та дівчаток[Текст]/ М.О.Хаткіна.- Донецьк: ТОВ "ВКФ"БАО", 2013.- 80с.,іл.

Перед вами книжка, яка навчить хлопчиків та дівчаток правил безпеки. У цікавій ігровій формі автор розкаже малятам, як поводитися вдома і на вулиці, у громадському місці, на пляжі, в лісі.

Книжку адресовано допитливим дітям, їхнім дбайливим батькам, бабусям і дідусям.


 

Енциклопедія для чомучок[Текст]/ Укладач Гуріна В.В. – Х.: Белкаркнига, 2014.- 128 с., іл.- (Світ навколо тебе)

В цій чудовій книжці у доступній формі розповідається про Всесвіт, нашу галактику Чумацький Шлях, Сонце та інші зірки, планети Сонячної системи, про континенти й океани, про явища природи, рослинний і тваринний світ нашої планети. Чимало цікавого можете дізнатися і про організм людини: зчого складається наше тіло, чому ми відчуваємо тепло, холод, біль, тиск, дотик, для чого нам потрібна їжа тощо.


 

Гарн Л.Е. Белла Балерина [Текст]: оповідання: для мол. шк. віку/ Л.Е.Гарн; пер. з англ. К.Міхаліциної; худ. В.Соколова.- Львів: Видавництво Старого Лева, 2013.-34с., іл.

Белла народилася в родині Басетів, собак із короткими ніжками. Усі знають: Басети не танцюють! Однак Белла з цим не згодна, бо в неї є велика мрія і ще більше бажання її здійснити.   Цю дивовижну історію, вигадану американською письменницею Лаурою Ґарн, проілюструвала Валерія Соколова – всесвітньовідома художниця з львівським корінням. Валерія Соколова здобула найвищі американські нагороди – дві золоті медалі за найкращу дитячу ілюстрацію, приз «Найкраща ілюстрована книга року. Вибір мам» (2012), а також стала лауреаткою щорічної премії «Золота пір’їнка» українського дитячого журналу «Ангелятко» (2013)

Іванова К. Мандрівка Максі-Смугастика[Текст]: для дітей дошкільного віку/ К.Іванова; іл.К.Іванова.- К.: АВІАЗ, 2013.- 80с., іл.

Ця книга – чарівна подорож допитливого жабенятка Максі-Смугастика, серце якого переповнене жагою до пригод.

 

  Давидова О. Розумні ігри для малят [Текст] / О. Давидова : худ. У. Балан . - К .: Мамине сонечко , 2013 . - 36 с. : іл.

 

 Ця яскрава книжка з гарними виразними малюнками навчить  дитину від 2 до 5 років головних кольорів, основ лічби, розвине дрібну моторику, мовлення, знання про світ. І все це весело, граючись з Котиком і Мишкою.

 

Дорошенко В. Пригоди Солі та Олі [Текст] / В. Дорошенко . - К .: Мамине сонечко, 2013. - 34 с. : іл.

 

 Маленькі читачі познайомляться із неймовірними пригодами двох сестер Солі та Олі. Незважаючи на те, що одна із них дуже висока, а інша дуже низенька - їм обом дуже весело і цікаво. Книга вчить дружби та поваги до батьків та до ближнього, любові і добру.

 

Незвичайна пригоди звичайних дітей: Казки / уклад. Л. В. Суворова. – К.: Атрамент, 2013. – 112 с.: іл.

 

Звичайнісінькі хлопчики та дівчатка випадково опинились у чарівних місцях із важливим завданням: допомогти казковим героям здолати злодіїв, розгадати таємниці та віднайти скарби. Хочеш стати учасником цих подій? Збірка казок допоможе тобі приєднатися до захоплюючих мандрів і дивовижних пригод.

 

Скленіцька Салес, Франц,

Малі драконенята так люблять пустувати / Скленіцька Салес, Франц; пер. з нім. І. Андрущенка; худ. Ліза Мане. – К.: Наш час, 2013. – 26 с.: іл. – (Равлик). 

Драко-мама і драко-тато нарешті можуть насолоджуватися спокійною і затишною оселею: жодної печерної тварини, ніякого безладу і головне – хороші й слухняні драко-діточки! Та як би не старалися четверо драко-діток бути такими, як хочуть батьки, завжди виходить трохи не те. Та що там казати – зовсім не те…

 Книга казок для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

 

 

 

 

Завітайте до бібліотеки!

Тут є ще чимало новинок-цікавинок для вас!