середнім та старшим

 


 

 Белянська, Л. Чарівні скельця магніффера, або Надзвичайні пригоди кота Фредді, папуги Корті та ведмедика Дзеріса / Л. Белянська; іл. В. Богдана. — Д .: Донбас, 2013. — 152 с.: іл.

У країні Червоних Троянд і Срібної Діброви, якою править звіздар і романтик Аргулісімус Георг Третій, відбуваються надзвичайні події, у яких беруть активну участь кіт Фредді, папуга Корті та іграшковий ведмедик Дзеріс. Захоплюючі пригоди зачарують усіх читачів від 10 років і далі без обмеження.


 

Гаврош О. Розбійник Пинтя у заклятому місті [Текст]: Роман/ О.Гаврош; мал. М.Паленка.- к. А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013.- 304с., іл.

Це не просто роман, сповнений дивовижних пригод, які так майстерно описав один із найяскравіших сучасних дитячих письменників Олександр Гаврош. Це перша в українській літературі казкова хроніка, заснована на реаліях українських народних казок Карпатського регіону. Це запрошення в захопливу, сповнену небезпек і неймовірних перевтілень мандрівку у Закрайсвіття, де разом із шляхетним розбійником Пинтею діють нові друзі та вороги — Прунслик, Чорний лицар, Церцерушка, Зелений заєць, дракон Шаркань, Ґанджі-баба та багато інших...

  

Клаус Гаґеруп. Маркус і велика футбольна любов[Текст]: для серед. та старш. шк. віку/К.Гагеруп ; пер. з норв. Галина Кирпа. – Вінниця: Теза, 2012.- 250с., іл.- ( 13+ ).

Спортсмен із Маркуса Сімонсена нікудишній. Коли йому доводилось швидко бігати, довго стрибати чи підіймати щось важке, тіло в нього робилося, наче ватяне. Його страшили уроки фізкультури не лише тим, що треба було бігати в шортах і весь час отримувати межи очі м’ячем, а ще й через те, що треба було переодягатися, а однокласник Райдар тоді порівнював свої м’язи на руках із Маркусовими. Райдар тягав залізо, і все більше й більше накачував м’язи. Маркус анічогісінько не тягав, і складалось враження, що його м’язи дедалі меншали. І от тепер Маркус захищає честь своєї команди у тренувальному футбольному матчі. Саме так, Маркусові випали чергова спортивна халепа і, звичайно ж, чергова любовна пригода.