Поради психолога

Шановні батьки!

    Ви – найважливіші люди у житті Вашої дитини, тому підтримка, віра, любов і безпосередня участь у навчанні, вихованні та розвитку дитини є надзвичайно важливою для її майбутнього. Допоможіть своїй дитині зростати творчою, натхненною, неповторною особистістю з активною життєвою позицією, зростати сильною і впевненою в собі.

    Розвивайте увагу, мислення, пам’ять дитини, у будь-якому віці грайте з нею в ігри на розвиток спостережливості, вирішуйте посильні головоломки, розв’язуйте кросворди, шаради тощо. Проявляйте інтерес до захоплень Вашої дитини, підтримуйте і розвивайте їх.

    Розвивайте волю дитини, привчайте до режиму дня, емоційно забарвлюйте її навчальну діяльність. З розумінням ставтеся до дитячих жартів та пустощів, використовуйте гумор з метою розрядки та привернення уваги дитини. Намагайтеся зрозуміти її дитячі проблеми і допоможіть розв’язати їх.

    Будь ласка, приділяйте більше уваги духовно-моральному, культурному розвитку Вашої дитини, – найбільше чого вона потребує – це спілкування з Вами, почуття захищеності та щирої любові, адже у дитинстві дитина частково дивиться на світ Вашими очима, нехай цей світ буде наповнений красою, добром, гармонією і, вірою ...

                                                                                                                                                (Н.В.Сиромятникова, практичний психолог)